Psychiatrické oddělení v Táboře se již delší dobu potýká s nedostatkem prostoru. Pacienti s lehčí a těžší mírou duševního onemocnění jsou na jednom oddělení a nemocné děti se tak dostávají do kontaktu s vážně nemocnými pacienty.

Díky psychiatrické reformě však nemocnice v Táboře dostane spolu s dalšími sedmi vybranými nemocnicemi dotace na rekonstrukci či stavbu nových pavilonů. Ministerstvo pro místní rozvoj rozdá finance z eurofondů v hodnotě 1,5 miliardy korun na zlepšení dostupnosti a kvality psychiatrické péče.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.