Rostoucí oblibu hamburgerů, sendvičů nebo domácích koláčů, jež zákazník dostane ve fastfoodu v nepromastitelném papíru, využila společnost KRPA Paper. Největší česká rodinná papírna ještě před lety vyráběla především kancelářský papír. Nyní se v podhůří Krkonoš soustřeďují pouze na balení jídla. Do papíru z Hostinného je v Česku zabalené téměř každé máslo, pralinka nebo hot dog.

V článku se dále dozvíte

  • Velké české papírny mají před sebou rekordní investice.
  • Zrychlují výrobu, navyšují kapacity a očekávají rostoucí spotřebu papíru na hlavu.
  • Tahouny oboru jsou výrobci obalů a potravinářských papírů.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru