Singapurský podnikatel, který o loňských Vánocích navštívil Prahu, ochutnal na zdejších trzích trdelník. Sladké pečivo mu zachutnalo natolik, že se je rozhodl nabízet i ve své domovině. Vyhledal proto majitele stánku, cateringovou společnost Lucky Service. Společně s podnikatelem Radkem Lukou se domluvili na zřízení pobočky v Asii, kterou plánují otevřít do konce tohoto roku.

Singapuřan bude fungovat jako hlavní zástupce a držitel franšízové licence, již bude poskytovat dalším zájemcům. "Aktuálně řešíme koncept a smlouvu. Asijský trh má pro nás velkou budoucnost," uvažuje Luka, jenž jedná také s byznysovými partnery v Číně, kteří připravují vhodné podmínky pro vstup českého podniku na tamní trh.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.