Člověk, který zavítá do Ameriky, může, jak známo, žasnout nad lecčíms, co se týká tamějšího života. Například ceny za sendvič uvedené na pultech obchodů nebo za kávu na nástěnkách v kavárnách nejsou ty, které musíte zaplatit. Jsou vždy o něco vyšší, neboť se k nim na kase připočítává daň. Takže předem nevíte, kolika čtvrťáků a nikláků ze své peněženky se zbavíte.

Dále: policie vás nebude při jízdě na silnici zastavovat tak, že vás předjede. Pojede za vámi se zapnutými blikajícími světly. Vy si toho musíte všimnout, zastavit a pak rozhodně zůstat sedět ve voze a dát ruce na volant, jinak vás chraň pánbůh.

V článku se dále dozvíte

  • Amerika a s ní celý svět mají za sebou prvních šest měsíců vlády Donalda Trumpa.
  • Nejmocnější člověk naší planety si za tu dobu moc přátel nezískal, ale to mu může být jedno.
  • Přestože za prvních šest měsíců v úřadu toho mnoho neprosadil, jeho voliči ho stále houfně podporují.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.