Díky nově integrovaným funkcím nabídne Kentico pokročilé možnosti pro e-commerce. Funkce nástroje Ucommerce budou začleněny do nové verze Kentico 11, která by měla být na trh uvedena v listopadu tohoto roku.

„Až doteď jsme software Kentico vyvíjeli jen a pouze interně,“ uvádí Petr Palas, zakladatel a CEO Kentico Software. „Abychom ale naše řešení posunuli zase o krok dál a přitom znovu nevymýšleli něco, co už někdo udělal před námi, rozhodli jsme se náš postoj změnit,“ dodává a vysvětluje proč: „I nástroj Kentico obsahuje funkce pro online obchodování a marketing. Vhodnější jsou ale spíš pro středně velké firmy, velké organizace už mají vyšší nároky a speciální požadavky. Právě pro ně představuje Ucommerce ideální řešení. Proto jsme se rozhodli Kentico o jeho pokročilé funkce obohatit a partnerství uzavřít.“

Zároveň ale Petr Palas ujišťuje, že nové funkce budou sloužit jako volitelný přídavek Kentico CMS a EMS. Ti, kterým stačily původní funkce pro e-commerce nástroje Kentico, je budou moci užívat i nadále a nebudou si muset pokročilé funkce kupovat a instalovat.

„Jsme rádi, že můžeme s Kentico Software spolupracovat. Je to skvělý krok nejen pro obě společnosti, ale také pro zákazníky. Spojením našich nástrojů totiž firmám a marketérům usnadníme práci – obsah i e-shop budou moci spravovat z jednoho místa,“ dodává Søren Spelling Lund, zakladatel a CEO Ucommerce.

Související