Josef Trejbal (39)Josef Trejbal, ředitel portálu Letuška.cz

V červenci se s manželkou jako každoročně chystáme do Františkových Lázní. V hotelu Imperial budeme užívat svatého klidu a lázeňských procedur, při kterých je mobilní telefon vypnutý a nelze ani kontrolovat firemní e-maily.


Miroslav Lukeš, šéf MasterCard v Česku.Miroslav Lukeš, ředitel MasterCard

Chystáme se do Itálie k Lago di Garda a do Verony kvůli dobrému zázemí pro děti a také doplnit zásobu italských potravin, na místě je vždycky nejlepší výběr. Během léta ale také vycestuji na jižní Moravu; na jaře a v létě je v Česku krásné klima a přibývá míst, která stojí za objevení.Jezero Lago di Garda v severoitalském Trentinu


Lukáš SedláčekLukáš Sedláček, ředitel ELAI

Těším se na práci při rekonstrukci kostelíka v Petrušově ve východních Čechách, který jsme si manželkou pořídili při příležitosti naší svatby minulé léto. Řekli jsme si, že život je příliš krátký na to, aby obnášel pouze racionální rozhodnutí.

Budeme také vyjíždět na túry po okolí a na Slovensko, nejvíc se však těším na rekonstrukci kostelíka a na momenty, kdy budu po fyzicky namáhavém dni sedět ve věži kostela u stolu, psát knihu a vymýšlet reklamní kampaně pro náš start-up Poetizer. V Petrušově je hospoda se skvělým točeným pivem, tak i kdybych toho napsal a vymyslel méně, než plánuji, bude to určitě krásná letní dovolená.


jarvis_594270c1498e9b936bf2a8ea.jpegOndřej Kuchař, spolumajitel James Cook Languages

Na letní dovolenou se chystám s rodinou do Apulie – jižní Itálie, protože tam jsou milí lidé, moře, památky, slunce, olivové háje a víno. Pojedu také s kamarádem na čundr pod stan, neboť tam se nejlíp vyčistí hlava.


Josef VeselkaJosef Veselka, kardiolog

Na letní dovolenou se chystám do parků na západě Spojených států amerických. V té oblasti jsem již byl a moc rád se tam vracím.

Parky jako Grand Canyon, Monument Valley, Bryce Canyon nebo Arches považuji za skutečné přírodní zázraky, a určitě je tedy v létě navštívím.Grand Canyon Skywalk


Šárka LitvinováŠárka Litvinová, Chief Executive Officer společnosti Asiana

V létě vyrážím s manželem a mladšími dcerami z Moskvy do Vladivostoku po Transsibiřské magistrále.

Chystáme se tam, protože jsme takovou cestu dlouho odkládali.

Cestou se zastavíme v Kazani, Jekatěrinburgu, Novosibirsku, Irkutsku, vyjedeme si na jezero Bajkal, projdeme se po Ulan-Ude, Chabarovsku a nakonec zakotvíme ve Vladivostoku.


Jaroslav Besperát - Předseda představenstva a generální ředitel České podnikatelské pojišťovnyJaroslav Besperát, generální ředitel České podnikatelské pojišťovny

Zatím jste si přečetli 70 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.