Advokátní kancelář bnt pořádala při příležitosti změny svého korporátního designu po čtrnácti letech party of change. Akce se konala v nově zrekonstruovaných prostorách coworkingového centra Opero a na oslavu přišla zazpívat i českoněmecká zpěvačka Debbi, která si stejné místo vybrala pro svůj klip a fotografie k novému albu Break.

Raiffeisenbank pořádá pro klienty setkání na golfových a tenisových turnajích. Letos mohou účastníci získat unikátní pohár vyrobený nižborskou sklárnou Rückl pod vedením uměleckého ředitele Ronyho Plesla. Když se zapojí do charitativního projektu banky s názvem "Dobrá rána pomáhá", odnesou si jako poděkování i skleničky.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.