Největší tuzemská finanční skupina ČSOB začíná mohutně investovat na České poště. V lednu 2018 se tam díky nové smlouvě s poštou stane na příštích deset let jediným poskytovatelem bankovních a pojišťovacích služeb. Význam pošty pro byznys celé skupiny ČSOB tím výrazně vzroste.

"Jde o investice v řádu vyšších stovek milionů korun. Bez záruky, že budeme na poště pokračovat, jsme některé větší investice odsunuli," řekl HN Petr Hutla, člen představenstva ČSOB.

V článku se dále dozvíte

  • Spolupráce finanční skupiny s Českou poštou potrvá dalších deset let.
  • ČSOB na jejích pobočkách na základě nové smlouvy posílí. Pro skupinu to ale bude znamenat stamilionové investice.
  • Součástí nové strategie ČSOB na poště je definitivní stažení značky Era.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru