Když se v roce 2002 rozhodly kraj a město v Brně zřídit Jihomoravské inovační centrum, mohlo se zdát, že vzniká další zbytečná instituce žijící...

V článku se dále dozvíte

  • Valná hromada Jihomoravského inovačního centra, které pomáhá firmám s rozjezdem či podporou podnikání, jmenovala novým ředitelem Petra Chládka. Pracuje v ní už od roku 2009.
  • Agenturu vybudoval Jiří Hudeček. Po odchodu z čela JIC bude věnovat vlastnímu podnikání.
  • Firmy, které od svého založení v roce 2003 inovační centrum podpořilo, dnes dosahují ročního obratu celkem 12 miliard korun. K rozjezdu pomohla i firmě Kiwi.com.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru