Mám kolem sebe řadu skvělých a úspěšných podnikatelů. Zatím ale podnikají jen ve svých snech. Sedí v kancelářích velkých korporátů, dělají práci, která už je příliš nebaví, splácí obří hypotéky a v duchu spřádají plány na podnikání. V hospodě pak vypráví, jak vše spustí, až splatí dům, nebudou muset platit soukromou školku či se zbaví zatěžujícího leasingu na vysněné auto.

Chápu to. Břemeno v podobě finančních závazků a život na volné noze jdou skloubit hůř. Řešení však existuje. Stát se franšízantem a podnikat pod silnou značkou. Řadu takových konceptů je možné rozjet se stovkou tisíc korun v kapse. A další investice naplánovat až na dobu, kdy už bude něco vyděláno. Ano, i franšízantům hrozí, že zkrachují. Nicméně podle statistiky České asociace franchisingu je podnikání s oporou franšízora v zádech šestkrát úspěšnější než samostatný byznys.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.