Nejkrásnější chvíle dětství prožívala Martina Lowe u dědečka na statku. Choval všechna možná zvířata − kromě koní. O to víc je milovala. "Jezdit na koni byl můj sen. Splnila jsem si ho ale až po vysoké škole."

Jako absolventka mezinárodního obchodu a diplomacie nastoupila v pětadvaceti do reklamní agentury a zaplatila si první hodiny jízdy. První trenérka zůstala i tou poslední: "Lucku Pilátovou jsem potkala v Radimovicích. Nebylo to tak, že přijede nějaká slečna z Prahy a sedne na připraveného koně. Musela jsem ho vyčistit, osedlat, opracovat. Naučila mě koně respektovat a neničit ho hloupým přístupem. Když šla pracovat jinam, nechtěla jsem zůstat v těch krásných stájích s trenéry, kteří říkali nesmysly. Chtěla jsem být s Luckou," vzpomíná Martina Lowe.

V článku se dále dozvíte

  • Jako absolventka mezinárodního obchodu a diplomacie nastoupila v 25 do reklamní agentury a zaplatila si první hodiny jízdy.
  • Špičkové amatérské hráčce póla a manželce anglického lorda je dnes nejlépe v sedle mladých koní mezi jihoamerickými kovboji na vlastní farmě v Argentině.
  • "Koně jsou mojí terapií," říká Martina Lowe.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.