"Zdravím a posílám umění, fotky už jsou uložené, máte to vše připravené," napsala mi před třemi týdny. Tak jako vždycky. Rubriku o výtvarném umění zásobovala Naďa Klevisová vysoce profesionálním způsobem − nikdy nevynechala, nikdy se neopozdila a editor k jejímu textu obvykle neměl co dodat. Tak tomu bylo i tentokrát. Rozdíl spočíval pouze v tom, že poté, co odeslala e-mail do redakce, si sbalila tašku a vydala se do nemocnice.

Nebyla by to ovšem paní Klevisová, kdyby si s sebou nevzala počítač. A mě také ani nenapadlo, že by ho snad nechala doma. Bylo přece samozřejmé, že tam, někdy po vizitě, začne psát a pak mi nejpozději v úterý pošle další příspěvek − tentokrát o výstavě Jaromíra 99 v pražské Galerii Pro arte. Koneckonců, fotky už byly předem uložené ve složce, vše připravené…

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.