Dlouhá léta jsem pro práci s e-maily, kalendářem, kontakty a úkoly používal MS Outlook. A dlužno dodat, že jsem si na něj velmi zvykl a používal i pokročilé funkce. Dá se říci, že mi vyhovoval. Potřebuji si udržovat korespondenci i s často nemalými přílohami i několik let dopředu, takže jsem si vytvářel i PST složky s archivy z minulých let a nikdy jsem v podstatě nemusel mazat. Pak ale přišel den, kdy firma, ve které pracuji, migrovala na Gmail a já migroval s ní. Jenže. Po čase jsem zjistil, že mi práce s webovými "klienty" nevyhovuje. Není vždy pohotová, vyhledávání silně pokulhává, třídění má značné slabiny. Zkrátka, není to ideální nástroj na práci s velkým množstvím korespondence a potřebou archivace. Jenomže návrat k MS Office už není tak snadný. Stáhnout veškerou poštu sice možné je, ale se ztrátou štítků, na jejichž používání jsem z důvodu potřeby alespoň nějakého třídění musel přejít. Navíc. MS Outlook není nástroj zrovna levný. A tak přišlo na řadu hledání vhodného klienta.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Hledáte vhodný nástroj na e-mailovou komunikaci s pokročilými možnostmi dalších funkcí?
  • Nevyhovují vám webové služby ani opensourcové nástroje a přitom nechcete platit horentní sumy za licence?
  • Zkuste eM Client.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.