Letecká společnost Emirates založila pražskou pobočku v roce 2010. Od počátku je spojena s Bořivojem Trejbalem, který se stal jejím ředitelem. Jak říká, práce pro aerolinie ze Spojených arabských emirátů byla pro něj splněným snem. Jako řada dalších lidí z oboru považuje značku Emirates za velmi prestižní.

Trejbal sbíral zkušenosti u německé Lufthansy, kde pracoval 13 let. Nejprve prošel dvouletým talentovým programem. Společně s lidmi z celého světa se vždy dva týdny školil a čtyři týdny pracoval na letišti. Manažer se tak naučil vystavovat letenky, odbavovat pasažéry, zajišťovat prodej nákladních prostorů i ručně vystavit plán nákladu. Pět let působil ve středoevropské centrále Lufthansy v Budapešti, kde měl na starosti marketing a tvorbu cen pro 15 trhů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.