Několik dní po nehodě policejního supervozu BMW i8 u Brna je kolem ní stále mnoho nejasností. V zapůjčeném autě seděl blízký spolupracovník a protokolář prezidenta republiky Vladimír Kruliš s policistou. Policie a všechny složky integrovaného záchranného systému nechtějí zveřejnit snímky havarovaného vozu v hodnotě zhruba čtyř milionů korun ani snímky protokoláře Kruliše.

Hasiči i záchranná služba se navíc rozcházejí ve vysvětlení, jak to bylo s vyprošťováním těžce zraněných pasažérů vozu. Navíc obě složky odmítají říct, kdo z nich přijel na místo nehody první.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Havarované policejní BMW brzy po nehodě odvezla odtahovka v kontejneru, aby auto vidělo co nejméně lidí.
  • Hradní protokolář Vladimír Kruliš nemá modřinu od bezpečnostních pásů. Hrad to popírá, fotku však ukázat nechce.
  • Silnice, kde se nehoda stala, byla úplně uzavřená přes dvě a půl hodiny. Jako první byla na místě nehody dálniční policie.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.