Byla jednou ze čtyř političek tehdy vládní strany Věci veřejné, které se Čechům zapsaly do paměti jako "holky z plakátu". Za pomyslný vrchol dosavadní kariéry Kateřiny Klasnové lze považovat post místopředsedkyně Poslanecké sněmovny, který zastávala v letech 2010 až 2012. Ona však skutečné naplnění cítí až teď, když je už rok matkou dcery Amálie a věnuje se charitě.

Na schůzku přišla v bílé mikině s logem svého nadačního fondu Klapeto. Je přesvědčena, že žena matka více rolí skloubit může. "Někdy ovšem za cenu lehkého šílenství," dodává bývalá parlamentní politička, která se stala známou i jako manželka Víta Bárty, podnikatele, bývalého ministra dopravy a také kontroverzního zákulisního hybatele strany Věci veřejné.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.