Babišovo hnutí ANO s Faltýnkem v čele u nás udělalo chybu, že do partaje nabralo slušné lidi… To jsou ironická slova Jakuba Čecha, 17letého studenta a občanského aktivisty z Prostějova, jenž se už od dětských let zajímá o politiku, zvláště tu komunální. Tím se stal populárním daleko za hranicemi hanáckého města.

Jako náruživý pozorovatel a komentátor veřejného dění měl možnost zpovzdálí sledovat i překotný vývoj v místní odnoži hnutí ANO. Spory vygradovaly loni zjara, kdy asi polovina ze čtyřicítky prostějovských členů na protest proti údajným nedemokratickým praktikám z Babišovy politické formace vystoupila.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.