Zítřkem končí v České republice svoboda. Začíná platit zákaz kouření v restauracích, tento zločin sociálně inženýrské lobby, která pod pláštíkem ochrany zdraví usiluje o spoutání společnosti do okovů neomarxistické ideologie. Že ne? Ale ano! Zákaz kouření je v rozporu nejen se selským rozumem, ale i s Listinou práv a svobod, které se neomarxisté tak často pokrytecky dovolávají. Už základní ustanovení listiny říká, že lidé mají právo na důstojnost. Toto právo bude hanebně pošlapáno, protože kuřáci vyhnaní z restaurací budou muset nedůstojně postávat na ulicích, vystaveni nejen povětrnostním vlivům, ale i urážlivě soucitným pohledům kolemjdoucích. A to není zdaleka všechno!

SPECIÁL: JEŠTĚ DEN A CIGARETA VÁS V HOSPODĚ MŮŽE STÁT PĚT TISÍC KORUN. NĚKTEŘÍ HOSPODŠTÍ SE PŘIPRAVUJÍ NA "KLUBOVÝ" ODBOJ

Článek 26 listiny jasně říká, že každý má právo svobodně podnikat. Zákaz kouření v restauracích to hanebně popírá, protože zásadně zasahuje do konceptu restaurací. Hospodským je například upřena svoboda rozhodnout, zda umožní hostům pasivní kouření, které přitom může značně rozšířit spektrum jejich životních zkušeností, takže má i edukační efekt. Zákazem kouření v restauracích je též vážně ohrožena diverzita nabídky služeb v oblasti aromaterapie. A mohli bychom pokračovat.

...

Pokračování tohoto článku si mohou přečíst jen předplatitelé. Děkujeme za vaši přízeň.
Obsah starší než měsíc je součástí archivu a do článků zdarma se nepočítá. Chcete číst bez omezení? Předplaťte si plný přístup.
Předplatit od 199 Kč / měsíc
Máte již předplatné?