Tři roky stráví ve vězení právnička Správy železniční a dopravní cesty Věra K. za to, že lila po několik let své nadřízené do pití vysoké dávky projímadla. Odhalila ji až skrytá kamera, kterou na pracoviště nechalo nainstalovat vedení správy. Žena také musí zaplatit více než milion korun za poškození na zdraví, které své vedoucí Zuzaně V. způsobila.

Věru K. odsoudil již před třemi měsíci Obvodní soud pro Prahu 7. Žena se sice odvolala, ale marně. Odvolací soud nyní verdikt potvrdil. "Nezjistili jsme žádné procesní vady, které by byly důvodem ke zrušení rozsudku," uvedla soudkyně Městského soudu v Praze Vladana Woratchová.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.