Před dvěma lety se svět dohodl, že se stane lepším. V září 2015 všech 193 států OSN na summitu v New Yorku podepsalo, že se budou snažit naplňovat cíle udržitelného rozvoje − takzvané cíle SDG (Sustainable Development Goals).

Konkrétně je to 17 ambiciózních úkolů, které má lidstvo splnit do roku 2030 a které zasahují do různých oblastí: například podstatně zvýšit podíl energie z obnovitelných zdrojů nebo celosvětově zdvojnásobit energetickou účinnost. Umožnit všem ženám zapojit se do ekonomického a veřejného života, zajistit vzdělání všem dětem bez rozdílu, dosáhnout regulace rybolovu, zastavit plýtvání potravinami nebo předcházet suchu, záplavám a dalším hrozbám spojeným se změnou klimatu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.