Americký T-Mobile patří k nejprogresivnějším poskytovatelům mobilních služeb, jako by ani nepatřil pod Deutsche Telekom. Není proto překvapením, že právě americký T-Mobile přišel se službou, která díky malému zařízení napojenému na ODB-II port v automobilu umožňuje sledovat pohyb vozu a jeho provozní stav a odesílat tyto informace do mobilu přes LTE.

Šikovného konceptu se ujal i český T-Mobile, který zajistil lokalizaci aplikace T-Mobile SyncUP Drive a začal službu nabízet i u nás pod názvem Chytré Auto. Zákazníkům dává T-Mobile dvě možnosti, jak si auto "pochytřit". První verzí je předplacený balíček s komunikační jednotkou za 3499 korun, druhou tarif T-Mobile Chytré Auto s dvouletým závazkem. Tarif stojí 75 korun a s ním cena zařízení o 900 korun klesne, navíc ji lze rozpočítat do měsíčních plateb.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru