Spojuje je hrůza z toho, co se stalo, spojuje je město, v němž žijí. Britská židovka Renée Rachel Blacková a muslim Sadiq Patel přišli včera spolu položit květiny na náměstí Sv. Anny v Manchesteru, kde místní lidé uctívají mrtvé a zraněné při pondělním teroristickém útoku, spáchaném v nedaleké koncertní hale. Policie nyní stále pátrá po minimálně třech osobách, které jsou podezřelé, že sebevražednému útočníkovi pomáhaly s přípravou. Londýnská vláda proto už v úterý zavedla nejvyšší stupeň ohrožení terorismem.

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru