Svítivě zelené tílko na propuštěném Jiřím Kajínkovi nepůsobilo dojmem, že by chtěl branou rýnovické věznice jen nenápadně projít. Vězeň s čerstvou milostí od prezidenta Miloše Zemana naopak okamžitě po propuštění kolem půl druhé odpoledne zamířil ke skupině novinářů.

"Snad se nikdo z vás nepohoršuje, že jsem jen tak nalehko," řekl, než začal odpovídat na dotazy přítomných. Ty se týkaly zejména nejbližší budoucnosti Kajínka. "Musím se smát, když slyším, že neumím chodit do kopce nebo si nedokážu koupit ani rohlík. Koupím si husu a upeču si ji," řekl.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.