Dvě třetiny úvěrů Raif­feisen stavební spořitelny míří na zateplení domů, modernizace koupelen nebo kuchyní. Nejčastěji jde o půjčky ve výši 200 až 500 tisíc korun. A protože nemovitosti jsou velmi žádaným zbožím, rozhoduje rychlost, s jakou jsou finanční domy schopné půjčky vyřídit.

"Představa, že stavební spořitelna vyřizuje úvěr dlouho, už dávno neplatí," říká Jan Jeníček, předseda představenstva Raiffei­sen stavební spořitelny. Firma, kterou řídí, je tuzemskou dvojkou podle počtu nově uzavřených spořicích smluv v roce 2016. Jeníček říká, že půjčku lze vyřídit během jednoho dne.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.