Martin Matuška své dva syny rozhodně nezapře. Zdědili po něm nejen podobu, ale i odvahu dělat si věci po svém. Starší Jakub patří mezi nejvýznamnější mladé výtvarníky na české umělecké scéně, která ho zná pod přezdívkou Masker. O osm let mladší Adam má po tátovi vášeň pro vaření piva, které patří k absolutní české špičce. Všichni tři pak společně vytvořili z rodinného Pivovaru Matuška jeden z nejlepších a nejstylovějších minipivovarů v Česku.

Když se sejdete se všemi najednou, musíte si na ně dávat dobrý pozor. Tahle trojka si totiž bude dělat legraci nejen z vás, ale i ze sebe navzájem. Takže to, co o sobě říkají, může být pravda, ale ani tak úplně nemusí. Když k tomu přidáte ospalé dešťové odpoledne, jednu Matuškovic desítku a jednu sedmnáctistupňovou Zlatou raketu, pak taková schůzka vyžaduje mimořádné soustředění a sílu vůle.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.