Letošní vojenská přehlídka na Rudém náměstí se nesla v duchu smířlivosti a úspornosti. Kvůli špatnému počasí dokonce včera nad Moskvou neprolétla ani vojenská letadla. Státní televize ale upozornila, že poprvé se přehlídky zúčastnila technika uzpůsobená pro arktické podmínky.

Ministr obrany Sergej Šojgu z otevřeného vozu podle tradice poblahopřál nastoupeným jednotkám k 72. výročí konce Velké vlastenecké války a odpovědí mu bylo hromové trojnásobné hurá. Ale pozornější diváci si všimli, že jednotek bylo nejméně za posledních pět let.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.