Martin Veselovský z DVTV získal včera další Novinářskou cenu − v soutěži o Česko-slovenskou cenu veřejnosti pro něj hlasovalo 3247 lidí, většina nominovaných přitom získala jen několik stovek hlasů. Vyhrál rozhovor, který Veselovský vedl s hradním mluvčím Jiřím Ovčáčkem. Uspěl rovněž spolupracovník Aktuálně.cz Jan Moláček, kterému porota udělila cenu za nejlepší komentář v kategorii psané žurnalistiky.

U Veselovského porota ocenila profesionální přístup a způsob, jakým zvládl nepříjemnou konfliktní situaci. "Nepodlehl manipulaci a tlaku, který na něj Jiří Ovčáček vyvíjel, nenechal se vyvést z míry, profesionálním způsobem kladl otázky se zásadním společenským dopadem na společnost, která je tímto člověkem, nesoucím obrovskou zodpovědnost za pokřivení pravd, rozdělována," zdůvodňuje nominaci porota.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.