Samozřejmě není vůbec vyloučeno, že se objeví ještě další vážní kandidáti na prezidenta republiky, ale s blížícími se volbami je zjevné, že z Michala Horáčka a Jiřího Drahoše budou dva velmi vážní soupeři, z nichž jeden by mohl po postupu do druhého kola vyzvat hlavního favorita voleb − prezidenta Miloše Zemana.

S narůstajícím časem se ale stále více ukazují rozdíly mezi Horáčkem a Drahošem.

Bývalý předseda Akademie věd Drahoš je tím, kdo vstoupil do kampaně až několik měsíců po textaři a podnikateli Horáčkovi, což je na akademikově kampani a bankovním účtu, který si pro propagaci založil, citelně znát. Necelý měsíc po ohlášení kandidatury se stále ještě příliš nerozjel. Jak sám přiznal, zatím ho nepodpořil větší částkou žádný bohatý sponzor. Není proto divu, že se při úterní večerní besedě v podnikatelském pražském Golem Clubu obrátil i na přítomné hosty s následující prosbou:

"Ve vašem klubu je řada byznysmenů a já nezastírám, že bych uvítal vaši podporu, můžete mi pomoci tím, že přispějete na financování mé kampaně."

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.