Kramářova vila nedaleko Pražského hradu není jako jedno ze sídel předsedy vlády zrovna místem, kde by se pravidelně řešily stranické záležitosti. Minulý týden ale tady probíral premiér Bohuslav Sobotka se svými nejbližšími spolustraníky z ČSSD ožehavý bod, který má v tomto týdnu pokračování a bezprostředně se týká i jeho samého.

Tímto "bodem" je budoucnost jednoho z nejvýraznějších politiků ČSSD Jiřího Zimoly, u kterého se nemohou špičky strany shodnout na tom, zda mu mají, či nemají zabránit v tom, aby kandidoval do Poslanecké sněmovny. Když tedy ve vzpomínané vile běžela debata na toto téma, vedení strany se nakonec dohodlo jen na tom, že rozhodnutí odsune − a to trvá i nyní.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.