Jak je možné, že Emmanuel Macron, bývalý člen vlády prezidenta Hollanda, v prvním kole francouzských prezidentských voleb porazil favorizovanou Marine Le Penovou? Protože ji překonal v její parádní disciplíně veřejné sebeprezentace. Byl výmluvnější než šéfka Národní fronty, přesvědčivější, což není totéž co obsahově plnější a nabitější. V jistém smyslu by se dokonce dalo říct, že Emmanuel Macron byl mnohem prázdnější než Marine Le Penová, ale právě díky tomu ji porazil už v prvním kole, přičemž vítězství v kole druhém se vzhledem k dlouhodobému většinovému odporu vůči Le Penové a volbě menšího zla dost samozřejmě předpokládá.

V článku se dále dozvíte

  • Macron v prvním kole prezidentských voleb porazil Le Penovou její vlastní zbraní: byl ještě prázdnější než ona.
  • Pokud se stane prezidentem, měl by se makroekonom Macron změnit v Microna, který je schopen přemýšlet o politice a měnit ji v každodenním boji o sociální spravedlnost.
  • Jinak zůstane jen směšným maňáskem, který dokáže pružně měnit svoje role.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.