V dnešní uspěchané době dostávají některá úsloví poněkud pozměněný význam. Dříve bývalo otázkou mužské cti zplodit syna, a zajistit tak kontinuitu rodu a rodového jména, na jeho počest vysadit statný strom, který bude přinášet prospěch příštím mnoha generacím, a vlastníma rukama postavit dům pro svou rodinu. A to všechno proto, aby nežil nadarmo a něco tu po něm zbylo.

Priority současnosti jsou však diametrálně odlišné. Své úsilí většina z nás věnuje práci. Svůj život jsme podřídili spěchu. Spěcháme ráno do práce a večer z práce, spěcháme na nákupy i za zábavou. Svět je přece veliký a krásný a my toho musíme hodně stihnout. Shon jsme už dokonce vetkali do příprav chvil, které bychom chtěli v klidu strávit se svými nejbližšími. A tak zažíváme shony předvánoční, přednarozeninové, předvíkendové i shony předsvatební.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.