Ostře sledovanou prezidentskou debatu ovládl kandidát krajní levice Jean-Luc Mélenchon. Jeho výkon v diskusním maratonu ohodnotilo coby nejpřesvědčivější na 25 procent Francouzů. Na druhém místě podle průzkumu společnosti Elabe pro televizi BFM TV skončil centrista Emmanuel Macron s 21 procenty, třetí kandidát Republikánů Francois Fillon.

Šéfku euroskeptické a protiimigrační Národní fronty Marine Le Penovou v průzkumu vidělo jako nejpřesvědčivější 11 procent Francouzů.  

V článku se dále dozvíte

  • Ostře sledovanou prezidentskou debatu ovládl kandidát krajní levice Jean-Luc Mélenchon. Jeho výkon v diskusním maratonu ohodnotilo coby nejpřesvědčivější na 25 procent Francouzů.
  • Na druhém místě podle průzkumu společnosti Elabe pro televizi BFM TV skončil centrista Emmanuel Macron s 21 procenty, třetí kandidát Republikánů Francois Fillon.
  • Macron se několikrát ostře střetl s kandidátkou populistické Národní fronty Marine Le Penovou.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.