Krajně levicový politik Jean-Luc Mélenchon dokáže na své předvolební mítinky přilákat tisíce příznivců. Je nejsledovanějším francouzským politikem na YouTube a deník Le Figaro ho nedávno označil za superstar francouzských prezidentských voleb.

Mélenchonovi se také podařilo zabodovat v první velké prezidentské debatě, která se konala před dvěma týdny. I díky tomu mu rychle rostou preference. A je možné, že ve volbách za sebou nechá kandidáty tradičních a silných stran − socialistů a Republikánů.

V článku se dále dozvíte

  • Krajně levicový politik Jean-Luc Mélenchon dokáže na své předvolební mítinky přilákat tisíce příznivců.
  • Mélenchon také zabodoval v první velké prezidentské debatě, která se konala před dvěma týdny.
  • Podle průzkumů se mu už podařilo překonat nevýrazného kandidáta Socialistické strany a nyní se dokonce dotahuje na republikána Francoise Fillona.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.