Levné hypotéky lákaly v posledních pár letech k pořízení bytu na investici stále více Čechů. Jejich případné obavy ze zadlužení odháněla prosperující ekonomika. A přestože ceny nájmů i bytů neustále rostou a úrokové sazby se pomalu začaly odlepovat od svého dna, investice do bytu se podle realitních expertů stále vyplatí. Jen je třeba vybrat tu správnou.

Miláčkem realitních makléřů je v tomto smyslu Praha. Bydlení je tu sice nejdražší z celé republiky, ale šance na zhodnocení a pronajmutí větší.

V článku se dále dozvíte

  • Přestože ceny nájmů i bytů neustále rostou a úrokové sazby se pomalu začaly odlepovat od svého dna, investice do bytu se stále vyplatí.
  • Jen je třeba vybrat ten správný byt, hodně záleží na lokalitě.
  • V příštích letech budou horkým zbožím investiční byty v pražském Karlíně, na Smíchově a v Holešovicích.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru