Termín odletu prezidenta Miloše Zemana do USA − neznámý. Program jeho americké návštěvy − rovněž neznámý. A do třetice to nejdůležitější − zatím není ani zcela jisté, kdy a za jakých okolností se sejde s prezidentem USA Donaldem Trumpem. "Všechny otázky jsou předčasné. Netřeba ale míti starosti," odrážel včera všechny otázky HN mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček s tím, že času na přípravu detailního programu je dostatek.

Cestu, na jejímž konci se chce prezident Zeman ukázat s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, tak zatím doprovází ze všeho nejvíce otázky. "Taková návštěva by měla být připravená důkladněji. Nemělo by to být jen o propagaci našeho prezidenta, který si udělá s americkým fotku," upozorňuje bývalý velvyslanec v USA a Rusku Petr Kolář.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.