Po sedmnácti letech opustila Šárka Vitásková farmaceutickou společnost Zentiva/Sanofi a od února vede prodej pro PrimeCell. Biotechnologická firma, která se zabývá relativně mladým oborem regenerativní medicíny − léčbou pomocí vlastních buněk pacienta −, ji zaujala především díky vlastní zkušenosti.

"Jeden z přípravků pomohl mému manželovi vyřešit vleklý zdravotní problém s kotníkem," popisuje Vitásková. Vystudovanou veterinářku na nové práci baví rychlost, s níž se dějí změny ve firmě, ale také nadšení a strategie PrimeCell. Ve firmě má podíl i investiční skupina Penta.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Nová šéfka prodeje ve skupině PrimeCell Šárka Vitásková neskrývá celosvětové ambice.
  • Vitásková pracuje pro PrimeCell Advanced Therapy, jež vyvíjí léčivé přípravky z lidských buněk.
  • Do firmy přišla po 17 letech práce pro farmaceutickou firmu Zentiva, která patří koncernu Sanofi.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.