Fotbalista Bořek Dočkal se v neděli chystá na druhý zápas v dresu čínského klubu Che-nan Ťien-jie. Pozorně ho, byť na dálku, bude sledovat i Viktor Kolář − spolumajitel agentury Sport Invest Group, která výjimečný přestup prvního českého hráče do Čínské superligy zprostředkovala.

Pro Sport Invest jde o první významnější úspěch v Číně. Věří, že se mu díky němu podaří otevřít dveře na velmi perspektivní trh i dalším českým fotbalistům. O bývalém Sparťanovi tu proto musí být slyšet. "Budeme řešit sociální média, založíme Dočkalovi webovou stránku v čínštině," popisuje agent.

V článku se dále dozvíte

  • Přestup Dočkala má českému fotbalu v Číně "otevřít dveře". Agentura Sport Invest si Čínu obšlapávala postupně.
  • Například byla konzultantem některých čínských klubů. Sport Invest se snaží o globální pokrytí.
  • Má pobočky v Anglii nebo v Rusku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru