Taylor Wessing pomohli s prodejem hotelů

Advokátní kancelář Taylor Wessing radila společnosti Warimpex s odprodejem hotelů thajskému investorovi, společnosti U City. Prodej se týkal osmi hotelů v Česku, Polsku a Rumunsku. Jednalo se například o hotel andel's by Vienna House na pražském Smíchově. Advokáti pomáhali také při prodeji aplikace Vienna House, která slouží hotelovému managementu. Poradenství zajišťoval vídeňský tým pro korporátní klienty kanceláře. Do transakce se zapojili také pražští partneři Erwin Hanslik a Thomas Rechberger.

Posila v Tomíček Legal

Novým partnerem CEE Attorneys Tomíček Legal se stal Zdeněk Strnad, který má více než 17 let zkušeností s poskytováním advokátního poradenství a v minulosti působil například v DLA Piper. Strnad radil při transakcích zejména v oblasti vodního hospodářství. Věnuje se také oblasti zadávání veřejných zakázek.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.