V posledních deseti dvaceti letech bylo manažerské vzdělávání zaměřeno téměř výhradně na studium MBA. Výhodou tohoto vzdělání a získaného titulu bylo mimo jiné i to, že titul má jako jeden z mála mezinárodní kredit, je všeobecně známý a uznávaný prakticky na celém světě. Především nadnárodní a globální společnosti dávají přednost uchazečům o zaměstnání, kteří tento typ vzdělání získali. Samozřejmě hodně závisí na tom, v jaké instituci tento titul získali, jakou má škola akreditaci a jakou všeobecnou reputaci.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V poslední době vidíme především v technologicky vyspělých zemích, jako jsou Spojené státy, Británie, Německo, a v řadě dalších podobných zemí zajímavý posun od studia Master of Business Administration, populárního MBA, ke kvalitativně vyššímu typu manažerského studia ve formě Doctor of Business Administration, ve zkratce DBA.
  • Pokusíme se zde analyzovat příčiny tohoto posunu a důvody, které vedou ke zvýšenému zájmu o toto studium.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.