O zkušené a spolehlivé zaměstnance je na trhu práce opravdu velký zájem, a tak se firmy často musí více snažit, aby si zaměstnance udržely. Velká fluktuace představuje pro firmy finanční, administrativní, ale hlavně časovou zátěž. Proto v oblasti zaměstnaneckých benefitů jdou dnes firmy ještě dále. Nabízejí jim manažerské vzdělávání MBA. Benefit, který je prospěšný pro obě strany.

"Stále více se setkáváme s tím, že zaměstnavatelé nabízejí MBA studium svým klíčovým pracovníkům jako firemní benefit, díky němuž si zaměstnance udrží ve firmě, a ještě navíc zvýší jeho manažerské i odborné kompetence," říká Štěpán Mika, ředitel Central European Management Institute (CEMI).

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.