Povolání manažera a vůdce bylo odděleno a bylo to v souladu s potřebami doby. Nyní, kdy se ekonomika stále více opírá o znalosti konkrétních pracovníků nejen plnících své úkoly, ale uvědomujících si smysl a cíl své práce, management a leadership oddělovat nelze. Změna představuje nové, vyšší nároky na vedoucí pracovníky, zvláště když působí v multikulturním, nadnárodním prostředí. Své o tom ví Ing. Jiří Kula, lektor vzdělávací společnosti top vision s.r.o., kouč a krizový manažer.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ještě donedávna byl manažer charakterizován jako ten, kdo koná věci správně, kdežto lídr jako někdo, kdo dělá správné věci.
  • Uznávaný lektor a trenér leadershipu Stephen Covey to vyjádřil slovy: "Řízení znamená efektivnost našeho postupu po žebříku úspěšnosti; vedení určuje, zda se žebřík opírá o správnou zeď."

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.