Jak projekt NATO virtuální akademie vznikl?

Uvědomila nutnost více vzdělávat a informovat studenty o realitě v této oblasti. Velmi často ze vzdělávacího procesu vyjdou a znají teorii, umí analyzovat, kriticky myslet, ale chybí jim znalosti toho, jakým způsobem se teorie implementuje ve skutečných operacích. Sama mám doktorát získaný na fakultě válečných studií v Londýně, takže NATO a jiné vojenské organizace jsou mi velmi blízké.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Škola mezinárodních vztahů a diplomacie Anglo-americké vysoké školy (AAVŠ) v Praze zavedla v roce 2015 inovativní kurz s názvem "Virtuální akademie NATO", na kterém spolupracuje s NATO Allied Command Transformation (NATO ACT) Innovation Hub sídlícím v americkém Norfolku.
  • O úspěšném projektu, do kterého nyní AAVŠ zapojuje i studenty z dalších univerzit ze Spojených států, Francie a Polska, jsme hovořili s vedoucí projektu Dr. Kristinou Soukupovou.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.