Pracovní zkušenosti nabyté v době studia studentům pomáhají získat v očích budoucích zaměstnavatelů na atraktivitě. "Mladým lidem přinášejí také představu o pracovních možnostech po ukončení studia a zároveň jim mohou pomoci se rozhodnout, jakým směrem se v kariéře vydat, co je skutečně bude bavit. Podmínkou dlouhodobější spolupráce je totiž spokojenost na obou stranách," říká Tomáš Srb, talent manažer Plzeňského Prazdroje. "Zejména u dnešní mladé generace je obtížné nalézt zaměstnance, který bude ochotný v jedné firmě strávit dlouhou dobu, či dokonce celou svou kariéru. Potvrzuje se nám však, že pokud k nám přijdou na praxi ještě během studia, v kombinaci s našimi podmínkami kariérního postupu je to velmi úspěšná cesta k získání zaměstnanců, kteří budou mít k Prazdroji hlubší vztah a zůstanou s námi déle," vysvětluje Tomáš Srb.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Do letních stáží Plzeňského Prazdroje se mohou hlásit studenti ekonomických a technických magisterských programů.
  • Stážisté se během praxe stanou rovnocennými členy jednotlivých týmů a výsledky své práce na konci odprezentují nejvyššímu vedení společnosti.
  • Ti nejúspěšnější mají šanci v Prazdroji získat práci.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.