Simona Kijonková

Podnikatelka a angel investorka do technologických start-upů, založila službu Zásilkovna.cz, která je její nejvýnosnější investicí. V investování ji inspirují Ondřej Bartoš (spoluzakladatel fondu Credo Ventures), Tomáš Čupr (zakladatel Rohlik.cz) nebo Ondřej Tomek (zakladatel Centrum.cz).

1) Být ženou v mužském světě spatřuji jako výhodu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Co můžete poradit ženám, které by chtěly začít investovat?
  • Jak se cítíte v prostředí investorů, které je převážně mužské?
  • Jak přilákat více žen k investování?

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru