Mezi investory byl o akcie společnosti Snap při jejich čtvrtečním debutu na newyorské burze obrovský zájem. Obchodování bylo zahájeno na hodnotě 24 dolarů, tedy o 41 procent výše, než byla cena 17 dolarů za kus stanovená ve středu v rámci primárního úpisu. Během prvních dvou hodin obchodování se cena vyšplhala až na 25,42 dolaru. Při tomto kurzu byla tržní hodnota firmy zhruba 35 miliard dolarů.

Snap provozuje oblíbenou sociální síť Snapchat. Ta vznikla v roce 2011 a umožňuje lidem sdílet fotky a selfie, jež se neukládají a po krátké době ze sítě mizí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.