Jan zazvonil u dveří, ty se vzápětí otevřely a jeho spolupracovnice Eva ho se zářivým úsměvem uvedla do prostorné předsíně.

"Soudruhu Jarský, my jsme se s děvčaty rozhodly, že se po dnešní sváteční večer budeme všichni oslovovat křestními jmény. Nebude vám to vadit?"

"Ale proboha, vůbec ne. Já jsem Jenda," reagoval světácky. Na úsměvy téhle krásky z personálního nebyl sice zvyklý, ale okamžitě hodlal využít situace.

"A pak mám na vás dvě, ale fakt úplně specifické prosby," opět se usmála a on si uvědomil, že mu už léta připomíná Marilyn Monroe z filmu Někdo to rád horké.

"Ano?" vyrazil ze sebe s tónem, který jasně naznačoval, že každé její přání bude splněno.

"Nejprve vypijte tuhle skleničku, Jendo," šeptla a objala ho jednou rukou kolem ramen, zatímco druhou mu přidržela těsně u úst dvoudecku zlatavého alkoholu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jaký vztah dnes máme k MDŽ?
  • Oslovili jsme pět autorů s prosbou, aby si na Mezinárodním dni žen našli něco svého.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.