Těšili se na čtvrt milionu nových zákazníků, skutečnost ale bude pro dodavatele pokladen a softwaru pro EET výrazně hubenější. Dnes začíná druhá vlna elektronické evidence tržeb, která měla být podle odhadů ministerstva financí tou vůbec největší. Jenže nakonec se zaregistrovalo jen 120 tisíc velko- a maloobchodníků. Tedy pouze necelá polovina původního předpokladu.

O čtvrtmilionu podnikatelů přitom úředníci mluvili ještě těsně před koncem února. To už přitom bylo jasné, že uvedené mety se nepodaří dosáhnout. Nekonal se žádný závěrečný nápor těch, kteří registraci do systému e-tržeb odložili na poslední chvíli.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.