Televize veřejné služby už několik let vysílá pořad Máte slovo, v některých kruzích ironicky přezdívaný "veřejnoprávní Kotel" či politická verze Show Jerryho Springera.

Tak jako se svého času stala etalonem "veřejné služby" Pošta pro tebe, v níž se znovu potkávají ztracení lidé a kamera během jejich nalézání koncentruje potoky slz a jiných vzrušujících emocí, reprezentuje zřejmě pořad Máte slovo představu o veřejné debatě, která ve společnosti jinak zoufale chybí, přičemž kamera během slovních střetů nesbírá ani tak argumenty, jako spíše emoce podobně silné, jaké vyhledává pošťák Ondra.

V článku se dále dozvíte

  • Můžeme si o záměrně vyhroceném a často dryáčnicky působícím programu moderátorky Michaely Jílkové myslet své.
  • V jednom je ale poměrně důležitý a nezastupitelný.
  • To, co dnes chybí show paní Jílkové, chybí společnostem jako celku.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru