Na hranici mezi Mexikem a Spojenými státy může už brzy vyrůst nejen zeď, kterou prosazuje nový americký prezident Donald Trump, ale i řada táborů pro běžence z celé Latinské Ameriky. Takového řešení se Mexičané bojí, v zemi by uvízli lidé, kteří přes jejich území hledají cestu do USA.

Minulý týden americký ministr pro vnitřní bezpečnost John Kelly podepsal nová pravidla pro možné deportace. Ta jsou mnohem přísnější, než se původně očekávalo. Spojené státy by mohly do Mexika vracet všechny migranty, kteří se skrz tuto zemi do USA dostali. Až dosud přitom Spojené státy deportovaly odmítnuté migranty letecky, přímo do jejich původních domovin.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.