Předseda ANO Andrej Babiš a liberecký pekař Jiří Bláha si od prvního setkání "sedli". Na mnoho věcí včetně třeba elektronické evidence tržeb mají stejné názory. V poslední době se však setkávali kvůli něčemu jinému − hovořili o kandidátce hnutí v Libereckém kraji. V regionu známý majitel pekařství má velkou šanci stát se jejím lídrem. Pokud se tak stane, bude jedním z mála podnikatelů, které hnutí ANO pro letošní parlamentní volby získá. Přitom jich Babiš přesvědčoval a stále přesvědčuje více.

"Jednáme o tom. Jako lídr do toho musím něco přinést. A až dám tohle dohromady a bude jasné, že to má význam, tak do toho určitě půjdu," řekl HN Bláha. Z jeho slov je jasné, že Babiše respektuje jako podnikatele i politika. Nevytýká mu ani aktuální problémy, jako byly například nejasnosti kolem obchodu s jednokorunovými dluhopisy nebo nejasnosti kolem dotací pro ministrovo sídlo Čapí hnízdo.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.